Nieuwe artikelen

Failliet? De slotenmaker Hoort het het eerst!

jcadekok-1290x720px

De slotenmaker weet soms nog eerder dat een bedrijf failliet is dan de directeur zelf. Als hij eenmaal op de stoep staat om de boel definitief op slot te draaien, is het einde een feit.

Een paar jaar geleden hoefde Van Delft Slotenmaker© uit Rotterdam bijna nooit een bedrijf af te sluiten. Nu doet hij het elke week. In opdracht van verschillende schuldeisers draait de slotenmaker in Rotterdam bij bedrijven in het hele land de deur op slot. Zo stelt hij de belangen van zijn opdrachtgever zeker. De ellende van een ander is Van Delft Slotenmaker© werk.

Aantal faillissementen Het aantal faillissementen in Rotterdam is in 2012 met 6 procent toegenomen ten op zichtte van 2011. In Rotterdam gingen in 2012 170 bedrijven failliet, meer dan drie per week.

Dat meldt de website faillissementsdossier.nl. Deze site registreerde voor heel Zuid-Holland een toename van 18%. Noord-Brabant is koploper In absolute aantallen is de provincie koploper van Nederland. In 2012 gingen er 2.043 bedrijven en eenmanszaken failliet. Volgens de site betreft het vooral de bouw en financiële dienstverlening.

In Den Bosch nam het aantal faillissementen met 61% toe, terwijl in Tilburg een afname te zien is van 11%. Eindhoven kende een lichte stijging van 3%. In absolute aantallen komt dat neer op 201 faillissementen in ‘s-Hertogenbosch, Eindhoven 182, Breda 170 en Tilburg 123.

Herstel van de economie Het is en blijven natuurlijk voorspellingen, maar wanneer we in de toekomst kijken dan zullen er meer bedrijven failliet gaan. En zal de slotenmaker de sloten vervangen in Rotterdam. Dit omdat kleine bedrijven onder de kostprijs gaan zitten en zo de klanten wegkapen voor de grotere ondernemingen. Bel voor het vervangen van uw yale oplegslot of lips oplegslot

Bezoek de website voor meer informatie : https://www.slotenmaker.nu/

Tags:

Verken onze aanbevolen artikelen voor jou.

VOG afgewezen: wat kun je doen?

Een afwijzing op een VOG, een visum of een verblijfsvergunning voelt als een dichte deur. Toch is een afwijzing lang niet altijd het eindstation, want een flink deel ervan blijkt onterecht. Het helpt om te

De voordelen van akoestische panelen

Een ruimte kan er strak uitzien, maar met galm, harde stemmen of een hol geluid voelt het snel onrustig. Dat merk je thuis, maar ook in een kantoor, praktijkruimte of kleine zaak waar gesprekken en

Digitaal factureren in België en Nederland

Digitaal factureren wordt nog belangrijker in Europa. Overheden verplichten bedrijven steeds vaker om facturen elektronisch te versturen. In deze blog leggen we uit wat de regels zijn in België en Nederland en wat dit betekent

Heb je deze artikelen al doorgenomen?

Verken de boeiende en interessante verhalen die wij aanbieden en laat onze artikelen niet aan je voorbijgaan. Duik in diverse onderwerpen en blijf goed op de hoogte!